Vrácení zboží ve 14denní lhůtě

V souladu s Občanským zákoníkem můžete jako spotřebitel odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží bez udání důvodu. Odstoupit od smlouvy je nutné prokazatelným způsobem (písemně, e-mailem). Tato lhůta je dodržena, pokud nám do 14 dní oznámení odešlete. Toto právo Vám náleží podle ustanovení § 1829 odst. 1 občanského zákoníku. Pozdější odstoupení od smlouvy bez udání důvodu již není možné.

Zboží zašlete na adresu:

Day Spa Shop s.r.o.
Cejl 107
602 00 Brno

Zboží pošlete kompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu atd., pokud byl k němu dodán), neporušené, nepoužité a v původním nepoškozeném obalu, a to nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Náklady spojené s navrácením zboží hradí kupující. Doporučujeme zboží zaslat jako balík doporučenou zásilkou. Zboží nám neposílejte dobírkou.

Do balíku prosím přiložte kopii daňového dokladu, který jsme Vám poslali se zbožím. Peníze Vám vrátíme do 14 dnů po odstoupení od smlouvy, pokud nám zboží osobně doručíte, nebo prokážete, že jste nám ho odeslali na naši výše uvedenou adresu. Sdělte nám prosím číslo vašeho bankovního účtu, na který vám peníze za vracené zboží pošleme.