Ájurvéda.cz Eshop +420 777 543 478 (Po-Pá 8:00 až 16:00)

Tarika Akné – pleťová maska, 50 g

235 Kč vč. DPH

Bylinná pleťová maska na akné s výrazným zlepšením již během 10 dnů. Ekonomické balení 50 g.

Katalogové číslo: 693. Kategorie: , , .

Unikátní směs z bylin a minerálů na akné a problematickou pokožku.

Účinky:

  • Tarika Akné je unikátní 100% přírodní přípravek s bylin a minerálů na nečistou pleť. Bezpečné a účinné u dětí i dospělých na všechny typy pleti s výsledkem již během 10 dnů.
  • Tarika Akné se doporučuje k čištění pleti a u akné. Pravidelným používáním Tarika Akné se lze zbavit dlouhodobých potíží. Tarika Akné nejen odstraňuje akné, ale také čistí, vyživuje a vyhlazuje pleť. Též odstraňuje pozůstatky po akné (jizvy).
  • Bezpečné a účinné u dětí i dospělých na všechny typy pleti s výsledkem často již během 10 dnů.

Složení: Achoras Calumas 6%, Embelic Myrobalans 5%,Taxus Bacata 3%, Myristica Officinalis 1.8%, Cyprus Rotundous 1.4%, Myrobalans 1.2%, Myrobalan Bellerica 1.2%, Santalum Album 1%, Curcuma Aromatica 0.5%, Embelia Ribes 0.3%,Berperis Aristata 1.1% + ekologicky čistý jíl, obsahující byliny a minerály z ekologicky čistých zón kolem řek a rybníků.

Použití: 1/3 čajové lžičky Tarika Akné prášku nasypte do malé misky. Přidejte trochu mléka nebo vody a rozmíchejte na kašičku. Naneste na tváře, nos, čelo (pozor na oči), bradu a/nebo jen postižené částí pleti. Při nanášení jemně vmasírujte. Nechejte zaschnout a působit nejméně 25 minut. Pak omyjte vodou a otřete ručníkem do sucha. U akné chronického a staršího aplikujte 2x denně. Doporučujeme současně vnitřně užívat přípravek B-Skin, 2 kapsle se snídaní a 1-2 kapsle s večeří.

Vyvážené složení bylin a minerálů nemá žádné nežádoucí účinky. Jen pro vnější použití.

Obsah: 50 g (přibližně 40-50 aplikací).

Země původu: Indie

100% přírodní přípravek bez chemických látek je sestaven jen z přírodních surovin a je velice dobře snášen.

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Tarika Akné – pleťová maska, 50 g”