Ájurvéda.cz Eshop +420 777 543 478 (Po-Pá 8:00 až 16:00)

Siddhalepa Vlasový olej Amla, 100 ml

189 Kč vč. DPH

Vlasový ajurvédský olej pro intenzivní péči o suché a křehké vlasy bez lesku. Regeneruje a posiluje vlasy.

Katalogové číslo: 535. Kategorie: .

Vynikající vlasový ajurvédský olej je ideální intenzivní péčí pro suché a křehké vlasy bez lesku. Vzácné léčivé byliny z ovoce nelli a korálového dřeva, rostlinné výtažky z indiga pravého a listů ankenda v kombinaci s kokosovým olejem dodávají poškozeným namáhaným vlasům nové oživení a vláčnost. Tato ajurvédská směs bylin a extraktů je prověřená tisíci lety pro nejlepší péči o vaše vlasy a vlasovou pokožku.

Účinně vyživuje vlasy, je úžasná při péči a ošetření vlasů, které potřebují zesílit, vrací vlasům původní tloušťku, lesk a záři. Podporuje silný růst vlasů a zdravou vlasovou pokožku, kterou prokrvuje, a působí tak na eliminaci toxinů. Zabraňuje předčasnému šedivění vlasů. Je prevencí proti vypadávání vlasů a tvorbě lupů. Omlazuje vlasové kořeny, a tím podporuje růst nových vlasů. Ayur Amla Hair Oil má velmi jemnou, sladce květinovou vůni.

Vhodný pro jakýkoli typ vlasů, především pak na:

  • vlasy namáhané, vystavené slunci, větru a slané vodě
  • vypadávající vlasy
  • barvené a poškozené vlasy
  • při tvorbě lupů

Použití: Po umytí hlavy lehce vlasy osušte v ručníku, do vlhkých vlasů vmasírujte menší množství oleje namísto kondicionéru. Nechte vlasy přirozeně uschnout. Při teplotách vzduchu nižších než 25 stupňů může olej tuhnout. Je to jeho přirozená vlastnost a známka kvality. Olej ponořte do teplé vody a nechte jej rozpustit.

Regenerační procedura a masáž hlavy: Použijte dostatečné množství oleje a vmasírujte do vlasů a vlasové pokožky. Zabalte vlasy do ručníku a nechte působit po dobu 20-30minut. Poté vymyjte teplou vodou za použití Nelaydi mýdla nebo Ayur vlasového šamponu. Pokud olej před použitím zahřejete v aroma lampě, zvýšíte jeho účinky. Rostlinné výtažky se lépe vstřebají do vlasů a pokožky.

Pouze k vnějšímu použití.

Složení: Cocos Nucifera Oil, Phyllanthus emblica powder, Indigofera tinctoria Leaf Ext, Acronychia pedunculata Ext, Adenanthera pavonia

Objem: 100 ml

Země původu: Srí Lanka

Výrobce

Siddhalepa

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Siddhalepa Vlasový olej Amla, 100 ml”