Ájurvéda.cz Eshop +420 777 543 478 (Po-Pá 8:00 až 16:00)

Siddhalepa Ayur Slim – bylinný čaj pro látkovou výměnu, 20 sáčků

189 Kč vč. DPH

Ájurvédská bylinná směs pro podporu látkové výměny.

Katalogové číslo: 457. Kategorie: .

Ájurvédský bylinný čaj upravující látkovou výměnu. Tato tradiční receptura pomáhá při nadváze a kontroluje nadměrnou chuť k jídlu. Podporuje přirozený proces čištění těla. Upravuje správné funkce trávení a pomáhá snižovat nadměrnou váhu.

Ájurvédské čaje a rostliné doplňky stravy v kapslích Siddhalepa v sobě soustřeďují životně důležitou léčivou a omlazující sílu přírody. Čaje a kapsle obsahují původní neupravované byliny, kořeny a listy. Receptury pocházejí z ajurvédských tradic, které se tradují déle než 5000 let. Každý čaj a kapsle má podle ajurvédy zcela jedinečné účinky na bioenergie (dóši). Některé čajové směsi mají silnou specifickou chuť.

Siddhalepa klade důraz na to, aby čajové receptury neměnili jen pro vylepšení jejich chuti, neboť by tím snižovala léčivé vlastnosti jednotlivých přísad. Aby bylo zajištěno, že si tyto produkty zachovají svou čerstvost a nefalšovanost, jsou baleny ihned po zpracování bylinných přísad jednotlivé čajové sáčky do fólií, aby byl zamezen přístup vzduchu. Jen tak lze docílit zachování účinných vlastností výrobků.

Vhodné pro uvolnění stresu a klidný spánek.

Použití: Užívejte jeden šálek po snídani a večeři. Čajový sáček vložte do šálku a zalijte vroucí vodou, nechte 10 minut louhovat, podle chuti možno i déle.

Složení: Terminalia chebula, Terminalia bellerica, Emblica officinalis

Obsah: 20 nálevkových sáčků, 40 g

Země původu: Srí Lanka

Výrobce

Siddhalepa

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Siddhalepa Ayur Slim – bylinný čaj pro látkovou výměnu, 20 sáčků”