Ájurvéda.cz Eshop +420 777 543 478 (Po-Pá 8:00 až 16:00)

Siddhalepa Ayur Alert – podpora funkcí mozku, 50 kapslí

189 Kč vč. DPH

Ájurvédský bylinný přípravek pro lepší koncentraci.

Katalogové číslo: 231. Kategorie: .

Tradiční ajurvédský doplněk stravy pro posílení schopnosti koncentrace.

Tato osvědčená bylinná směs má osvěžující a povzbuzující účinky pro naši paměť a koncentraci. Ayur Alert obsahuje unikátní kombinaci ajurvédských ingrediencí včetně Gutokoly. Energizuje, stimuluje a revitalizuje mozkové funkce a zlepšuje paměť. Výborný při problémech proti zapomínání. Doporučuje se při studijních činnostech ale i v běžném životě. Ayur Alert má podobné účinky jako čaj Ayur Intelect.

Ajurvédské čaje a rostliné doplňky stravy v kapslích Siddhalepa v sobě soustřeďují životně důležitou léčivou a omlazující sílu přírody. Čaje a kapsle obsahují původní neupravované byliny, kořeny a listy. Receptury pocházejí z ajurvédských tradic, které se tradují déle než 5000 let. Každý čaj a kapsle má podle ajurvédy zcela jedinečné účinky na bioenergie (dóši). Některé čajové směsi mají silnou specifickou chuť.

Siddhalepa klade důraz na to, aby čajové receptury neměnili jen pro vylepšení jejich chuti, neboť by tím snižovala léčivé vlastnosti jednotlivých přísad. Aby bylo zajištěno, že si tyto produkty zachovají svou čerstvost a nefalšovanost, jsou baleny ihned po zpracování bylinných přísad jednotlivé čajové sáčky do fólií, aby byl zamezen přístup vzduchu. Jen tak lze docílit zachování účinných vlastností výrobků.

Konzistence: kapsle

Barva: hnědá

Balení: plastový obal

Použití: Užívejte 2 kapsle 2krát denně po jídle.

Složení: Centella asiatica, Evolvulus alsinoides

Země původu: Srí Lanka

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Siddhalepa Ayur Alert – podpora funkcí mozku, 50 kapslí”