Ájurvéda.cz Eshop +420 777 543 478 (Po-Pá 8:00 až 16:00)

Siddhalepa Ayur Nerv – podpora nervového systému, 50 kapslí

189 Kč vč. DPH

Ájurvédská bylinná směs pro uklidnění.

Katalogové číslo: 240. Kategorie: .

Tradiční ajurvédský doplněk stravy obsahující unikátní směs bylin včetně Withania somnifera, která stabilizuje nervový systém a uvolňuje svalové napětí. Ayur Nerv je vynikající proti stresu při nervových vypětích, mrtvici, ochablosti, neúměrné štíhlosti a při nedostatku krve. Působí na organismus uklidňující terapií a navrací mu zpět jeho přirozenou energii.

Ájurvédské čaje a rostliné doplňky stravy v kapslích Siddhalepa v sobě soustřeďují životně důležitou léčivou a omlazující sílu přírody. Čaje a kapsle obsahují původní neupravované byliny, kořeny a listy. Receptury pocházejí z ajurvédských tradic, které se tradují déle než 5000 let. Každý čaj a kapsle má podle ajurvédy zcela jedinečné účinky na bioenergie (dóši). Některé čajové směsi mají silnou specifickou chuť.

Siddhalepa klade důraz na to, aby čajové receptury neměnili jen pro vylepšení jejich chuti, neboť by tím snižovala léčivé vlastnosti jednotlivých přísad. Aby bylo zajištěno, že si tyto produkty zachovají svou čerstvost a nefalšovanost, jsou baleny ihned po zpracování bylinných přísad jednotlivé čajové sáčky do fólií, aby byl zamezen přístup vzduchu. Jen tak lze docílit zachování účinných vlastností výrobků.

Vhodné pro zklidnění.

Konzistence: kapsle

Barva: hnědá

Balení: plastový obal

Použití: Užívejte 2 kapsle 2krát denně po jídle.

Složení: Withania somnifera, Cardiospermum microcarpum

Země původu: Srí Lanka

Výrobce

Siddhalepa

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Siddhalepa Ayur Nerv – podpora nervového systému, 50 kapslí”