Ájurvéda.cz Eshop +420 777 543 478 (Po-Pá 8:00 až 16:00)

Siddhalepa Ayur Lean – podpora hubnutí, 50 kapslí

189 Kč vč. DPH

Ájurvédská bylinná směs pro hubnutí a lepší zažívání.

Katalogové číslo: 239. Kategorie: .

Obsahuje unikátní směs ajurvédských přísad včetně Commiphora mukul, která zabraňuje zažívacím obtížím, jako je pálení žáhy, zvyšuje energii a odolnost organismu o úroveň výše. Podporuje snižování váhy, snižuje vysokou hladinu cholesterolu a zvyšuje účinky dietní stravy. Ayur Lean má lehce projímavé účinky.

Ájurvédské čaje a rostliné doplňky stravy v kapslích Siddhalepa v sobě soustřeďují životně důležitou léčivou a omlazující sílu přírody. Čaje a kapsle obsahují původní neupravované byliny, kořeny a listy. Receptury pocházejí z ajurvédských tradic, které se tradují déle než 5000 let. Každý čaj a kapsle má podle ajurvédy zcela jedinečné účinky na bioenergie (dóši). Některé čajové směsi mají silnou specifickou chuť.

Siddhalepa klade důraz na to, aby čajové receptury neměnili jen pro vylepšení jejich chuti, neboť by tím snižovala léčivé vlastnosti jednotlivých přísad. Aby bylo zajištěno, že si tyto produkty zachovají svou čerstvost a nefalšovanost, jsou baleny ihned po zpracování bylinných přísad jednotlivé čajové sáčky do fólií, aby byl zamezen přístup vzduchu. Jen tak lze docílit zachování účinných vlastností výrobků.

Vhodné pro podporu hubnutí.

Konzistence: kapsle

Barva: hnědá

Balení: plastový obal

Použití: Užívejte 2 kapsle 2krát denně po jídle.

Složení: Terminalia chebula, Commiphora mukul

Země původu: Srí Lanka

 

Výrobce

Siddhalepa

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Siddhalepa Ayur Lean – podpora hubnutí, 50 kapslí”