Ájurvéda.cz Eshop +420 777 543 478 (Po-Pá 8:00 až 16:00)

Siddhalepa Ayur Intellect – bylinný čaj pro koncentraci, 20 sáčků

189 Kč vč. DPH

Ájurvédská bylinná směs pro posílení schopnosti koncentrace.

Katalogové číslo: 456. Kategorie: .

Ájurvédský bylinný čaj pro posílení schopnosti koncentrace. Tato osvědčená bylinná směs má osvěžující a povzbuzující účinky pro naši paměť i koncentraci. Je vynikající jako prevence u všech mozkových činností, aktivuje a omlazuje paměťové centrum. Doporučuje se při studijních činnostech a i v běžném životě.

Ájurvédské čaje a rostliné doplňky stravy v kapslích Siddhalepa v sobě soustřeďují životně důležitou léčivou a omlazující sílu přírody. Čaje a kapsle obsahují původní neupravované byliny, kořeny a listy. Receptury pocházejí z ajurvédských tradic, které se tradují déle než 5000 let. Každý čaj a kapsle má podle ajurvédy zcela jedinečné účinky na bioenergie (dóši). Některé čajové směsi mají silnou specifickou chuť.

Siddhalepa klade důraz na to, aby čajové receptury neměnili jen pro vylepšení jejich chuti, neboť by tím snižovala léčivé vlastnosti jednotlivých přísad. Aby bylo zajištěno, že si tyto produkty zachovají svou čerstvost a nefalšovanost, jsou baleny ihned po zpracování bylinných přísad jednotlivé čajové sáčky do fólií, aby byl zamezen přístup vzduchu. Jen tak lze docílit zachování účinných vlastností výrobků.

Vhodné pro podporu soustředění.

Použití: Užívejte jeden šálek po snídani a večeři. Čajový sáček vložte do šálku a zalijte vroucí vodou, nechte 10 minut louhovat, podle chuti možno i déle.

Složení: Centella asiatica (pupečník asijský), Evolvulus alsinoides, Celastrus paniculatus (jesenec)

Obsah: 20 nálevkových sáčků, 40 g

Země původu: Srí Lanka

Výrobce

Siddhalepa

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Siddhalepa Ayur Intellect – bylinný čaj pro koncentraci, 20 sáčků”