Ájurvéda.cz Eshop +420 777 543 478 (Po-Pá 8:00 až 16:00)

Siddhalepa Ayur Flow – bylinný čaj pro podporu odvodňování, 20 sáčků

189 Kč vč. DPH

Ájurvédská bylinná směsj pro odvodňování.

Katalogové číslo: 451. Kategorie: .

Ajurvédský bylinný čaj podporující odvodňování. Tradičně se tato starodávná receptura užívá pro čištění krve a moči, podporuje detoxikaci těla a přirozené obranné funkce organismu. Posiluje imunitní systém a odstraňuje toxiny z celého těla. Pomáhá při problémech u ledvin a jater. Podporuje metabolismus v těle.

Ájurvédské čaje a rostliné doplňky stravy v kapslích Siddhalepa v sobě soustřeďují životně důležitou léčivou a omlazující sílu přírody. Čaje a kapsle obsahují původní neupravované byliny, kořeny a listy. Receptury pocházejí z ajurvédských tradic, které se tradují déle než 5000 let. Každý čaj a kapsle má podle ajurvédy zcela jedinečné účinky na bioenergie (dóši). Některé čajové směsi mají silnou specifickou chuť.

Siddhalepa klade důraz na to, aby čajové receptury neměnili jen pro vylepšení jejich chuti, neboť by tím snižovala léčivé vlastnosti jednotlivých přísad. Aby bylo zajištěno, že si tyto produkty zachovají svou čerstvost a nefalšovanost, jsou baleny ihned po zpracování bylinných přísad jednotlivé čajové sáčky do fólií, aby byl zamezen přístup vzduchu. Jen tak lze docílit zachování účinných vlastností výrobků.

Vhodné pro podporu odvodnění organismu.

Použití: Užívejte jeden šálek po snídani a večeři. Čajový sáček vložte do šálku a zalijte vroucí vodou, nechte 10 minut louhovat, podle chuti možno i déle.

Složení: Tinospora cordifolia (Chebule srdčitá), Aerva lanata, Thespesia populnea, Hemidesmus indicus

Země původu: Srí Lanka

Výrobce

Siddhalepa

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Siddhalepa Ayur Flow – bylinný čaj pro podporu odvodňování, 20 sáčků”