Ájurvéda.cz Eshop +420 777 543 478 (Po-Pá 8:00 až 16:00)

Siddhalepa Ayur Filter – podpora močového měchýře, 50 kapslí

189 Kč vč. DPH

Ájurvédská bylinná směs pro podporu funkce jater a ledvin.

Katalogové číslo: 236. Kategorie: .

Tradiční ajurvédská směs, která podporuje správnou činnost ledvin a jater. Pomáhá při problémech s metabolismem. Ayur Filter pomáhá při problémech močového traktu jako je včasné chození na záchod ale i opak. Pomáhá při různých infekcí a nastydnutí močového traktu.

Ájurvédské čaje a rostliné doplňky stravy v kapslích Siddhalepa v sobě soustřeďují životně důležitou léčivou a omlazující sílu přírody. Čaje a kapsle obsahují původní neupravované byliny, kořeny a listy. Receptury pocházejí z ajurvédských tradic, které se tradují déle než 5000 let. Každý čaj a kapsle má podle ajurvédy zcela jedinečné účinky na bioenergie (dóši). Některé čajové směsi mají silnou specifickou chuť.

Siddhalepa klade důraz na to, aby čajové receptury neměnili jen pro vylepšení jejich chuti, neboť by tím snižovala léčivé vlastnosti jednotlivých přísad. Aby bylo zajištěno, že si tyto produkty zachovají svou čerstvost a nefalšovanost, jsou baleny ihned po zpracování bylinných přísad jednotlivé čajové sáčky do fólií, aby byl zamezen přístup vzduchu. Jen tak lze docílit zachování účinných vlastností výrobků.

Vhodné pro regulaci močových cest.

Konzistence: kapsle

Barva: hnědá

Balení: plastový obal

Použití: Užívejte 2 kapsle 2krát denně po jídle.

Složení: Tinospora cordifolia, Phyllanthus emblica, Aerva lanata

Země původu: Srí Lanka

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Siddhalepa Ayur Filter – podpora močového měchýře, 50 kapslí”