Ájurvéda.cz Eshop +420 777 543 478 (Po-Pá 8:00 až 16:00)

Siddhalepa Ayur elixír č. 9 Ashwagadharishta, 220 ml

390 Kč vč. DPH

Ájurvédský bylinný elixír pro posílení energie.

Tento bylinný elixír se tradičně užívá k posílení energie. Pomáhá udržovat dobrý zdravotní stav organismu a při pravidelném užívání dodává elán a zvyšuje výkonnost. Omlazuje mentální a fyzické schopnosti. Obnovuje vitalitu v organismu a sexuální apetit. Elixír je vhodný pro lidi, u nichž převyšuje konstituční typ váta a pro starší generaci. Vhodné použití je též při problémech s nervovou soustavou, po mrtvici, při velmi štíhlé postavě a chudokrevnosti.

Každá z jednotlivých přírodních složek má svou podstatnou úlohu a jsou pečlivě vybrány tak, aby se navzájem podporovaly.

Terminalia chebula má příznivé účinky na činnost tenkého a tlustého střeva. Pomáhá také usnadňovat trávení tuku. Harmonizuje hladinu krevného cukru v krvi, pomáhá při dýchacích problémech a onemocněních dutiny ustní, jako jsou afty, zubní kazy, opary a krvácení dásní.

Indický ženšen pomáhá uklidňovat podrážděnou mysl, odplavovat stres a mírnit jeho následky. Je skvělým podpůrným prostředkem při rekonvalescencích po těžkých nemocech a při velkém psychickém i fyzickém vyčerpání. Aktivizuje činnost mozku, zlepšuje pozornost a paměť.

Kořen lékořice zmírňuje únavu a posiluje imunitu. Zesiluje strukturu svalů, kostí a napomáhá také urychlovat hojení ran.

 

Skladování: Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25°C.

Doporučené dávkování: 2 polévkové lžíce 3x denně před hlavním jídlem.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám.

Složení: Aqua, Withania somnifera, Saccharum officinarum, Rubia cordifolia, Terminalia chebula, Coscinium fenestratum, Glycyrrhiza glabra.

Obsah: 220 ml

Země původu: Srí Lanka

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Siddhalepa Ayur elixír č. 9 Ashwagadharishta, 220 ml”