Ájurvéda.cz Eshop +420 777 543 478 (Po-Pá 8:00 až 16:00)

Siddhalepa Ayur elixír č. 8 Draksharishta, 220 ml

390 Kč vč. DPH

Ájurvédský bylinný elixír propodboru obranyschopnosti.

Vynikající bylinný přípravek k posílení obranyschopnosti organismu. Podporuje klidný a uvolněný spánek, posiluje nervovou soustavu a pomáhá přirozené a pozvolné detoxikaci těla. Obnovuje energii, zdraví a vitalitu. Účinně pomáhá při kašli a respiračních potížích. Uvolňuje hleny na plicích a podporuje dýchací funkce. Zmírňuje bolení v krku. Doporučuje se u chřipek, astmatu, dušnosti, rýmě a při veškerých problémech s plícemi.

Každá z jednotlivých přírodních složek má svou podstatnou úlohu a jsou pečlivě vybrány tak, aby se navzájem podporovaly.

Vinná réva má vysoký obsah vitaminu C a vitaminů z řady B. Pomáhá zvyšovat pevnost kapilár, tepen a žil a zvyšuje vitalitu krevních buněk. Tlumí bolesti v krku, usnadňuje vykašlávání při zvýšeném zahlenění a zlešuje stav zvětšených mandlí.

Pepřovník dlouhý má příznivé účinky při zácpě, průjmech a nadýmání.

Kardamom vyvolává pocení a usnadňuje tak odplavování škodlivých látek z těla. Pomáhá zmírňovat projevy nachlazení, jako jsou bolesti hlavy, nevolnosti, slabost, zvracení, chrapot a další.

Mesua ferrea se v ájurvédě využívá jako přírodní antibiotikum zejména tam, kde jsou škodlivé mikroorganismy již odolné na klasické léky.

 

Skladování: Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25°C.

Tip: Je vynikající v kombinaci se Siddhalepa Ayur Elixírem č. 13 Kanakasawaya.

Dávkování: Užívejte 2 polévkové lžíce 3x denně před jídlem.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám.

Složení: Aqua, Vitis vinifera, Saccharum officinarum, Elettaria repens, Mesua ferrea, Pogostemon heyneanus, Piper longum

Obsah: 220 ml

Země původu: Srí Lanka

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Siddhalepa Ayur elixír č. 8 Draksharishta, 220 ml”