Ájurvéda.cz Eshop +420 777 543 478 (Po-Pá 8:00 až 16:00)

Siddhalepa Ayur elixír č. 7 Dasamoolarishata, 220 ml

390 Kč vč. DPH

Elixír pro obnovu ztracené energie a zvýšení odolnosti organismu.

Přípravek pomáhá obnovit ztracenou energii, zvyšuje odolnost organismu. Používá se při bolestech, chudokrevnosti, po mozkové mrtvici a ochablosti nebo nedostatku svalové hmoty. Přináší sílu a energii do života. Působí jako podpůrný prostředek při ztrátě životní síly a při pocitu nechuti do života. Vychází z více než 5000 let staré indické receptury.

Každá z jednotlivých přírodních složek má svou podstatnou úlohu a jsou pečlivě vybrány tak, aby se navzájem podporovaly.

Obsažený kotvičník zemní je silný životabudič, přezdívá se mu také rostlinná viagra. Působí příznivě na pohlavní orgány a hormonální aktivitu. Pomáhá také při problémech s neplodností. Navrací energii a celkově omlazuje organismus.

Vinná réva má vysoký obsah vitaminu C a vitaminů z řady B. Pomáhá zvyšovat pevnost kapilár, tepen a žil a zvyšuje vitalitu krevních buněk. Pomáhá také redukovat celulitidu a snižovat nadváhu.

Solanum Xanthocarpum působí mírně diureticky, ale v ájurvédě se využívá především proti dušnosti, bolestem na hrudi, astmatu a zůžení průdušek, ke kterému většinou dochází u astmatického či alergického záchvatu.

Elixír z bylinných výtažků patří k nejstarší tradici ajurvédských doplňků stravy. Pro dosažení účinné čistoty a kvality se nechávají dozrát po dobu 45 dnů v sudech z teakového dřeva.

Elixíry se používají k harmonizaci tří dóš.

Doporučené dávkování: 2 polévkové lžíce 3 denně před hlavním jídlem

Složení: Aqua, Saccharum officinarum, Solanum xanthocarpum, Oroxylum indicum, Tribulus terrestris, Aegle marmelos, Alysicarpus rubibarna, Stereospermum suaveolens, Solanum melongena, Aerva lanata, Gmelina arborea, Vitis vinifera.

Obsah: 220 ml

Upozornění: Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám.

Země původu: Srí Lanka

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Siddhalepa Ayur elixír č. 7 Dasamoolarishata, 220 ml”