Ájurvéda.cz Eshop +420 777 543 478 (Po-Pá 8:00 až 16:00)

Siddhalepa Ayur elixír č. 18 Amurtharishta, 220 ml

390 Kč vč. DPH

Ájurvédský bylinný elixír pro účinnou pomoc při kloubních otocích a revmatických artritidách.

Siddhalepa Ayur elixír č. 18 Amurtharishta pomáhá při kloubních otocích a revmatických artritidách. Posiluje klouby a podporuje jejich zdravou a přirozenou funkci. Používá se při bolestech a zánětech kloubů. Je skvělou prevencí proti jejich předčasnému stárnutí a podporuje bezproblémovou hybnost. Čistí krev, obnovuje chuť k jídlu a reguluje hladinu cukru v krvi.

Chebule srdčitá povzbuzuje filtrační činnost jater a ledvin, a napomáhá tak zlepšovat přirozený detoxikační proces. Pomáhá zmírňovat průjmová onemocnění. Má potopudný účinek, a díky tomu dokáže přispívat k urychlení průběhu různých onemocnění. Stimuluje fyzickou činnost a celkově posiluje imunitu organismu.

Aerva lanata se v ájurvédě používá pro regulaci hladiny cukru v moči a krvi. Pomáhá čistit močové cesty a je výborným podpůrným prostředkem při zánětech ledvin, močového měchýře a celého vylučovacího ústrojí. Napomáhá rozpouštění ledvinových kamenů a působí diureticky.

 

Skladování: Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25°C.

Dávkování: Užívejte 2 polévkové lžíce 3x denně před jídlem.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám.

Složení: Aqua, Saccharum officinarum, Tinospora cordifolia, Tribulus terrestries, Aerva lanata, Trachyspermum roxburghianum, Stereospermum suaveolens.

Obsah: 220 ml

Země původu: Srí Lanka

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Siddhalepa Ayur elixír č. 18 Amurtharishta, 220 ml”