Ájurvéda.cz Eshop +420 777 543 478 (Po-Pá 8:00 až 16:00)

Siddhalepa Ayur elixír č. 16 Punarasawaya, 220 ml

390 Kč vč. DPH

Ájurvédský bylinný elixír pro podporu jater, sleziny a ledvin.

Siddhalepa Ayur elixír č. 16 Punarasawaya je v ájurvédě tradičně používán pro podporu jater, sleziny a ledvin. Je vhodný při zadržování vody v těle, při natékání nohou a jiných částí těla. Napomáhá udržovat játra a ledviny zdravé, pomáhá při jejich onemocněních a působí také preventivně proti jejich vzniku. Nedoporučuje se však v případech, že jsou játra a ledviny poškozené nadměrným požíváním alkoholu. Životní energie úzce souvisí se zdravotním stavem ledvin. Pro dostek síly a vitality je tedy velmi důležité udržovat tento orgán v dobré kondici.

Každá z jednotlivých přírodních složek má svou podstatnou úlohu a jsou pečlivě vybrány tak, aby se navzájem podporovaly.

Ředkev setá je vynikajícím prostředkem při žaludečních a žlučníkových obtížích. Napomáhá také rozpouštění ledvinových a žlučníkových kaménků. Je zároveň mírným projímadlem. Má diuretické účinky a pomáhá usnadňovat vylučování přebytečné vody při jejím zadržování v organismu.

Boerhavia Diffusa je vynikající při problémech s močovým ústrojím a jaterních onemocněních, jako je například žloutenka. Napomáhá také zmírňovat příznaky dny a přináší úlevu oteklým nohám, kloubům a otokům všeobecně. Pomáhá také zvyšovat počet červených krvinek a krevních destiček při chudokrevnosti.

Skladování: Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25°C.

Dávkování: Užívejte 2 polévkové lžíce 3x denně před jídlem.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám.

Složení: Aqua, Saccharum officinarum, Raphanus sativus, Solanum Surattense, Boerhavia diffusa, Tragia involucrate, Coscinium fenestratum

Obsah: 220 ml

Země původu: Srí Lanka

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Siddhalepa Ayur elixír č. 16 Punarasawaya, 220 ml”