Ájurvéda.cz Eshop +420 777 543 478 (Po-Pá 8:00 až 16:00)

Siddhalepa Ayur elixír č. 16 Punarasawaya, 220 ml

390 Kč vč. DPH

Ájurvédský bylinný elixír pro podporu jater, sleziny a ledvin.

Katalogové číslo: 253. Kategorie: , .

Siddhalepa Ayur elixír č. 16 Punarasawaya je v ájurvédě tradičně používán pro podporu jater, sleziny a ledvin. Je vhodný při zadržování vody v těle, při natékání nohou a jiných částí těla. Napomáhá udržovat játra a ledviny zdravé, pomáhá při jejich onemocněních a působí také preventivně proti jejich vzniku. Nedoporučuje se však v případech, že jsou játra a ledviny poškozené nadměrným požíváním alkoholu. Životní energie úzce souvisí se zdravotním stavem ledvin. Pro dostek síly a vitality je tedy velmi důležité udržovat tento orgán v dobré kondici.

Každá z jednotlivých přírodních složek má svou podstatnou úlohu a jsou pečlivě vybrány tak, aby se navzájem podporovaly.

Ředkev setá je vynikajícím prostředkem při žaludečních a žlučníkových obtížích. Napomáhá také rozpouštění ledvinových a žlučníkových kaménků. Je zároveň mírným projímadlem. Má diuretické účinky a pomáhá usnadňovat vylučování přebytečné vody při jejím zadržování v organismu.

Boerhavia Diffusa je vynikající při problémech s močovým ústrojím a jaterních onemocněních, jako je například žloutenka. Napomáhá také zmírňovat příznaky dny a přináší úlevu oteklým nohám, kloubům a otokům všeobecně. Pomáhá také zvyšovat počet červených krvinek a krevních destiček při chudokrevnosti.

Skladování: Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25°C.

Dávkování: Užívejte 2 polévkové lžíce 3x denně před jídlem.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám.

Složení: Aqua, Saccharum officinarum, Raphanus sativus, Solanum Surattense, Boerhavia diffusa, Tragia involucrate, Coscinium fenestratum

Obsah: 220 ml

Země původu: Srí Lanka

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Siddhalepa Ayur elixír č. 16 Punarasawaya, 220 ml”


Nenechte si ujít ájurvédské tipy pro vaše zdraví.
Ájurvéda.cz Newsletter

Přihlašte se k odběru newsletteru Ájurvéda.cz, ve kterém přinášíme nejzajímavější tipy pro vaše zdraví.

Jméno a příjmení
Váš e-mail
x