Ájurvéda.cz Eshop +420 777 543 478 (Po-Pá 8:00 až 16:00)

Siddhalepa Ayur elixír č. 13 Kanakasawaya, 220 ml

390 Kč vč. DPH

Ájurvédský bylinný elixír při respiračních obtížích, jako jsou kašel, problémy s dýcháním nebo astma.

Siddhalepa Ayur elixír č. 13 Kanakasawaya je vynikající přípravek, kerý pomáhá při respiračních obtížích, jako jsou kašel, problémy s dýcháním nebo astma. Čistí krev a pomáhá při přetížení plic. Podporuje činnost plic a napomáhá volnému a hlubokému dýchání. Doporučuje se jako prevence bezproblémové činnosti plic zejména u osob, které jsou přetěžovány kouřením či prašným nebo chladným prostředím.

Každá z jednotlivých přírodních složek má svou podstatnou úlohu a jsou pečlivě vybrány tak, aby se navzájem podporovaly.

Solanum Xanthocarpum působí mírně diureticky, v ajurvédě se využívá především proti dušnosti, bolestem na hrudi, astmatu a zůžení průdušek, ke kterému většinou dochází u astmatického či alergického záchvatu.

Adhatoda vasica má vysoký obsah vitaminu C, pomáhá zlepšovat obranyschopnost a předcházet stavům únavy, které jsou časté právě při nachlazeních.

Lékořice má protizánětlivé a antibakteriální účinky. Pomáhá při bolestech v krku, rýmě a dalších příznacích nachlazení. Zvyšuje imunitu, pomáhá rozpouštět hleny a usnadňovat tak vykašlávání. Napomáhá urychlování hojení zánětlivých onemocnění.

 

Skladování: Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25°C.

Dávkování: Užívejte 2 polévkové lžíce 3x denně před jídlem.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám.

Složení: Aqua, Saccharum officinarum, Adhatoda vasica, Solanum xanthocarpum, Glycyrrhiza glabra, Mesua ferrea, Premna herbacea.

Obsah: 220 ml

Země původu: Srí Lanka

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Siddhalepa Ayur elixír č. 13 Kanakasawaya, 220 ml”