Ájurvéda.cz Eshop +420 777 543 478 (Po-Pá 8:00 až 16:00)

Siddhalepa Ayur elixír č. 12 Arjunarishta, 220 ml

390 Kč vč. DPH

Ájurvédský bylinný elixír pro užívání při srdečních a plicních obtížích.

Siddhalepa Ayur elixír č. 12 Arjunarishta je ájurvédskými lékaři doporučován při srdečních a plicních obtížích. Receptura vychází z ájurvédských tradic, které jsou zachovávány už po více než 5000 let. Regeneruje srdce a plíce a pomáhá zlepšovat jejich činnost. Udržuje optimální cirkulaci krve v těle. Doporučuje se při bolestech na hrudníku a snížení vysokého krevního tlaku.

Každá z jednotlivých přírodních složek má svou podstatnou úlohu a jsou pečlivě vybrány tak, aby se navzájem podporovaly.

Vinná réva má vysoký obsah vitaminu C a vitaminů z řady B. Pomáhá zvyšovat pevnost kapilár, tepen a žil a zvyšuje vitalitu krevních buněk.

Vudfordie úrodná se v ájurvédě používá při vnitřních krváceních, krvácivých průjmech, horečkách a jaterních onemocněních. Tato rostlina je vhodná především pro léčení lidí s převažujícím konstitučním typem kapha nebo pitta.

Terminalia arjuna je bylina, které je charakteristická především svými blahodárnými účinky na srdce a celou oběhovou soustavu. Pomáhá zlepšovat stav onemocnění a vad srdce. Rozpouští cévní usazeniny a napomáhá tak snižování krevního tlaku. Tiší bolesti, působí povzbudivě a má dokonce i afrodiziakální účinky.

 

Skladování: Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25°C.

Dávkování: Užívejte 2 polévkové lžíce 3x denně před jídlem.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám.

Složení: Aqua, Saccharum officinarum, Terminalia arjuna, Vitis vinifera, Woodfordia fruticosa

Obsah: 220 ml

Země původu: Srí Lanka

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Siddhalepa Ayur elixír č. 12 Arjunarishta, 220 ml”