Ájurvéda.cz Eshop +420 777 543 478 (Po-Pá 8:00 až 16:00)

Siddhalepa Ayur Cleanse – bylinný čaj pro čištění krve, 20 sáčků

189 Kč vč. DPH

Ájurvédská bylinná směs pro čištění krve.

Katalogové číslo: 455. Kategorie: .

Ájurvédský bylinný čaj pro čištění krve. Tato přírodní bylinná směs má lehké projímací účinky, reguluje trávení a podporuje samočisticí schopnosti organismu. Čistí tělo od toxinů přímo v zažívacím traktu. Čistí žaludek a pomáhá pravidelné a bezproblémové stolici. Podle ajurvédské tradice pomáhá tato čajová směs k udržení zdravé a hezké pleti.

Ájurvédské čaje a rostliné doplňky stravy v kapslích Siddhalepa v sobě soustřeďují životně důležitou léčivou a omlazující sílu přírody. Čaje a kapsle obsahují původní neupravované byliny, kořeny a listy. Receptury pocházejí z ajurvédských tradic, které se tradují déle než 5000 let. Každý čaj a kapsle má podle ajurvédy zcela jedinečné účinky na bioenergie (dóši). Některé čajové směsi mají silnou specifickou chuť.

Siddhalepa klade důraz na to, aby čajové receptury neměnili jen pro vylepšení jejich chuti, neboť by tím snižovala léčivé vlastnosti jednotlivých přísad. Aby bylo zajištěno, že si tyto produkty zachovají svou čerstvost a nefalšovanost, jsou baleny ihned po zpracování bylinných přísad jednotlivé čajové sáčky do fólií, aby byl zamezen přístup vzduchu. Jen tak lze docílit zachování účinných vlastností výrobků.

Vhodné pro čištění krve.

Použití: Užívejte jeden šálek po snídani a večeři. Čajový sáček vložte do šálku a zalijte vroucí vodou, nechte 10 minut louhovat, podle chuti možno i déle.

Složení: Acalypha indica (Indická kopřiva), Cassia tora (Senna čínská)

Obsah: 20 nálevkových sáčků, 40 g

Země původu: Srí Lanka

Výrobce

Siddhalepa

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Siddhalepa Ayur Cleanse – bylinný čaj pro čištění krve, 20 sáčků”