Ájurvéda.cz Eshop +420 777 543 478 (Po-Pá 8:00 až 16:00)

Siddhalepa Ayur Clean – podpora detoxikace, 50 kapslí

189 Kč vč. DPH

Ájurvédská bylinná směs pro detoxikaci organismu.

Katalogové číslo: 233. Kategorie: .

Tradiční ajurvédská směs podporuje přirozenou detoxikaci organismu. Ayur Clean pomáhá čistit krev přímo v zažívacím traktu a tím předchází mnoha zdravotním potížím. Je účinný při vředových onemocněních, používá se při potřebě vyčistit krev při kožních problémech. Ayur Clean se může použít spolu s elixírem Kadiraristhou při ekzémech a jiných kožních onemocněních. Čistí krev přímo v zažívacím traktu pomáhá při mnoha zdravotních problémech a je důležitou prevencí zažívacího traktu.

Ajurvédské čaje a rostliné doplňky stravy v kapslích Siddhalepa v sobě soustřeďují životně důležitou léčivou a omlazující sílu přírody. Čaje a kapsle obsahují původní neupravované byliny, kořeny a listy. Receptury pocházejí z ajurvédských tradic, které se tradují déle než 5000 let. Každý čaj a kapsle má podle ajurvédy zcela jedinečné účinky na bioenergie (dóši). Některé čajové směsi mají silnou specifickou chuť.

Siddhalepa klade důraz na to, aby čajové receptury neměnili jen pro vylepšení jejich chuti, neboť by tím snižovala léčivé vlastnosti jednotlivých přísad. Aby bylo zajištěno, že si tyto produkty zachovají svou čerstvost a nefalšovanost, jsou baleny ihned po zpracování bylinných přísad jednotlivé čajové sáčky do fólií, aby byl zamezen přístup vzduchu. Jen tak lze docílit zachování účinných vlastností výrobků.

Vhodné pro: posílení detoxifikace organismu

Konzistence: kapsle

Barva: hnědá

Balení: plastový obal

Použití: Užívejte 2 kapsle 2krát denně po jídle.

Složení: Azadarichta indicia, Bacopa monniera

Země původu: Srí Lanka

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Siddhalepa Ayur Clean – podpora detoxikace, 50 kapslí”