Ájurvéda.cz Eshop +420 777 543 478 (Po-Pá 8:00 až 16:00)

Siddhalepa Ayur bylinný tělový olej č. 26 Vishnueranda, 220 ml

490 Kč vč. DPH

Ájurvédský bylinný olej pro lymfatickou masáž a reflexní terapii. Vynikající při zánětech kloubů, svalů, šlach a artritidě.

Katalogové číslo: 559. Kategorie: , , .

Olej Vishnueranda je tradičně doporučován znalci bylinek pro uvolnění stresu, ztuhnutí těla a posílení organismu. Tento olej je excelentní pro lymfatickou masáž a používá se při reflexní terapii. Vzácné ajurvédské rostlinné výtažky oživí vaše smysly a zajistí vaší pokožce příjemný osvěžující pocit. Vishnu Eranda poskytuje pocit hluboké očisty vlastního těla a stimuluje ztuhlé svaly. Tento ajurvédský olej se může použít na masáž celého těla mimo hlavy. Vynikající při masáži zaměřené na lymfatické cesty.

Základ bylinných tělových olejů tvoří ájurvédské rostlinné výtažky, které jsou míchány a zpracovány podle osvědčených receptur a zaručují jedinečnou čistotu a kvalitu.

Bez syntetických barviv, konzervačních látek a živočišných tuků.

Použití: Před použitím je vhodné olej nahřát, tím olej získá větší léčebné účinky. Rozetřete dostatečné množství oleje na pokožku a masírujte ve směru hodinových ručiček 5-10 minut. Pro masáže celého těla se musí smíchat s Ayur olejem 23, kvůli jeho husté konzistenci, aby bylo možné olej vtírat do celého těla. Pro lokální aplikaci je možno užití samostatně. Mix oleje Ayur 23 a oleje 26 je doporučován pro většinu zdravotních problémů. Je to výtečná kombinace pro celkovou regeneraci celého pohybového aparátu.

Jen k vnějšímu použití.

Složení: sesamum indicum oil, tinospora cordifolia extrakt – guguči, sida veronicaefolia extrakt, ricinus communis oil, barleria prionitis extrakt, adhatoda vasica extrakt

Obsah: 220 ml

Země původu: Srí Lanka

Výrobce

Siddhalepa

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Siddhalepa Ayur bylinný tělový olej č. 26 Vishnueranda, 220 ml”