Ájurvéda.cz Eshop +420 777 543 478 (Po-Pá 8:00 až 16:00)

Siddhalepa Ayur Breathe – bylinný čaj pro volné dýchání, 20 sáčků

189 Kč vč. DPH

Ájurvédská bylinná směs proti dýchacím obtížím.

Katalogové číslo: 454. Kategorie: .

Ajurvédský bylinný čaj pro volné dýchání. Tato osvědčená čajová směs se tradičně užívá při veškerých obtížích s dýcháním. Je ideální při astmatických potížích, při chronickém kašli a bolesti v krku. Pomocí Ayur Breathe budete moci dýchat volně a zhluboka.

Ájurvédské čaje a rostliné doplňky stravy v kapslích Siddhalepa v sobě soustřeďují životně důležitou léčivou a omlazující sílu přírody. Čaje a kapsle obsahují původní neupravované byliny, kořeny a listy. Receptury pocházejí z ajurvédských tradic, které se tradují déle než 5000 let. Každý čaj a kapsle má podle ajurvédy zcela jedinečné účinky na bioenergie (dóši). Některé čajové směsi mají silnou specifickou chuť.

Siddhalepa klade důraz na to, aby čajové receptury neměnili jen pro vylepšení jejich chuti, neboť by tím snižovala léčivé vlastnosti jednotlivých přísad. Aby bylo zajištěno, že si tyto produkty zachovají svou čerstvost a nefalšovanost, jsou baleny ihned po zpracování bylinných přísad jednotlivé čajové sáčky do fólií, aby byl zamezen přístup vzduchu. Jen tak lze docílit zachování účinných vlastností výrobků.

Vhodné pro uvolnění dýchání.

Balení: čajové sáčky

Použití: Užívejte jeden šálek po snídani a večeři. Čajový sáček vložte do šálku a zalijte vroucí vodou, nechte 10 minut louhovat, podle chuti možno i déle.

Složení: Adhatoda vasica, Coriandrum sativum

Složení: Adhatoda vasica – nedoporučuje se v těhotenství, Coriandrum sativum (koriandr setý)

Obsah: 20 nálevkových sáčků, 40 g

Země původu: Srí Lanka

 

Výrobce

Siddhalepa

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Siddhalepa Ayur Breathe – bylinný čaj pro volné dýchání, 20 sáčků”