Ájurvéda.cz Eshop +420 777 543 478 (Po-Pá 8:00 až 16:00)

Numi Organic Tea White Rose – bílý čaj s poupaty bílých růží, bio, 16 sáčků

119 Kč vč. DPH

Jediněčná kombinace čaje, bylinek a koření pro dokonalé zklidnění mysli.

Katalogové číslo: 948. Kategorie: , .

Tato kouzelná směs je vzácnou kombinací jemného a lahodného bílého čaje a poupat bílých růží. Sladká a voňavá symbióza je originální delikatesou.

Bílý čaj byl po tisíciletí střežen jako ten nejkvalitnější ze všech čajů. Bílými jsou nazývány čaje lisované z listových výhonků pocházejících z nejčasnější jarní sklizně. Ihned po sklizni jsou propařovány, následně jsou vytříděny nerozvinuté listové výhonky, které se jeden po druhém otevírají a je z nich vybírán vnitřní, neobyčejně křehký a zcela nevyvinutý výhonek. Tento čaj byl určen téměř výhradně jako dar císařskému dvoru. Nyní se z jeho kvality těšíme i my. Chuť bílého čaje můžeme popsat jako delikátní, jemnou, sladkou, sametovou, připomínající čerstvé meruňky.

Tip: Dodržte doporučenou teplotu a dobu louhování. Bílý čaj při vyšších teplotách hořkne a ztrácí jemnost.

Složení: bílý čaj*, poupata bílých růží*, *bio a Fair Trade.

Užívání: Čajový sáček zalijeme 0,2l čerstvě převařené vody o teplotě 80°C a necháme louhovat 2-3 minuty. Čaj je natolik silný, že ho můžeme zalít až 0,7l horké vody. V tomto případě necháme sáček louhovat po dobu 10 minut.

Země původu: USA

Obsah: 16 nálevových sáčků

Hmotnost: 32 g (16 x 2 g)

Bio NUMI ČAJE

Bio NUMI ČAJE oslavují rovnováhu mezi lidmi a Zemí, u šálku lahodného čaje. Vizí je tvorba čajů, které pomáhají lidem i životnímu prostředí. Díky promyšlené výrobě, balení, volbě ingrediencí a jejich původu – Numi minimalizuje nežádoucí dopad na planetu. Krabičky jsou vyráběny z 85% recyklovaného kartonu, potištěné sojovými barvami a bez zbytečné balící fólie. Smáčecí čajové sáčky jsou tvořeny ze 100% rozložitelného papíru. Numi bio čaje jsou bez geneticky modifikovaných složek (GMO) a s certifikátem Fair Trade.

Numi věnuje pozornost nejen výsledné chuti čajů, ale také bio složení (USDA Organics), podporuje férovou práci a zlepšuje pracovní podmínky (Verified Fair Labor). Numi společnost vznikla díky sourozencům Ahmed a Reem Rahim. Oba spojuje láska k čaji, umění, lidem a přírodě. Název Numi vybrali podle vzácné sušené limetky, typické svou osvěžující citrusovou chutí. Numi, to je alchymie lahodných přírodních čajů a bylinek se stoprocentně pravým ovocem, květinami a kořením. Numi používá pouze opravdové přísady, nikoliv hořce chutnající čajový prach a drť. Numi, to je příroda, která mluví sama za sebe.

Výrobce

Numi Organic Tea

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Numi Organic Tea White Rose – bílý čaj s poupaty bílých růží, bio, 16 sáčků”