Ájurvéda.cz Eshop +420 777 543 478 (Po-Pá 8:00 až 16:00)

Numi Organic Tea Rooibos – rooibos, bio, 18 sáčků

99 Kč vč. DPH

Bylinný čaj rooibos je přinášé osvěžení a radost během celého dne. Skvěle zažene žízeň a navíc neobsahuje kofein.

Není skladem

Katalogové číslo: 961. Kategorie: , .

Rooibos známý také jako červený čaj je keř nazývaný čajovec kapský (Aspalathus linearis) původem z Jižní Afriky. Má hlubokou a zemitou chuť s tóny vanilky.

Obsahuje vitamín C a řadu minerálních látek (měď, železo, draslík, vápník nebo hořčík). Stejně jako zelený a černý čaj obsahují směsi rooibos antioxidanty, a proto podporují zdravý životní styl. Šálek čaje rooibos (bez cukru) navíc neobsahuje žádné kalorie. Kromě toho čaje rooibos neobsahují kofein, a představují tak alternativní bezkofeinový nápoj, tudíž vhodný i pro děti, kojence a těhotné matky.

Tip: Hotový nápoj můžete dochutit mlékem, medem nebo cukrem. Rooibos čaj je také skvělý pro přípravu ledového čaje.

Složení: rooibos (bio).

Užívání: Čaj zalijte čerstvě převařenou horkou vodou. Nechte louhovat minimálně 5 minut.

Země původu: USA

Obsah: 18 nálevových 100% rozložitelných sáčků

Hmotnost: 43,2 g (18 x 2,4 g)

 

Bio NUMI ČAJE oslavují rovnováhu mezi lidmi a Zemí, u šálku lahodného čaje. Vizí je tvorba čajů, které pomáhají lidem i životnímu prostředí. Díky promyšlené výrobě, balení, volbě ingrediencí a jejich původu – Numi minimalizuje nežádoucí dopad na planetu. Krabičky jsou vyráběny z 85% recyklovaného kartonu, potištěné sojovými barvami a bez zbytečné balící fólie. Smáčecí čajové sáčky jsou tvořeny ze 100% rozložitelného papíru. Numi bio čaje jsou bez geneticky modifikovaných složek (GMO) a s certifikátem Fair Trade. Numi věnuje pozornost nejen výsledné chuti čajů, ale také bio složení (USDA Organics), podporuje férovou práci a zlepšuje pracovní podmínky (Verified Fair Labor).

Společnost Numi vznikla díky sourozencům Ahmed a Reem Rahim. Oba spojuje láska k čaji, umění, lidem a přírodě. Název Numi vybrali podle vzácné sušené limetky, typické svou osvěžující citrusovou chutí. Numi, to je alchymie lahodných přírodních čajů a bylinek se stoprocentně pravým ovocem, květinami a kořením. Numi používá pouze opravdové přísady, nikoliv hořce chutnající čajový prach a drť. Numi, to je příroda, která mluví sama za sebe.

Výrobce

Numi Organic Tea

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Numi Organic Tea Rooibos – rooibos, bio, 18 sáčků”