Ájurvéda.cz Eshop +420 777 543 478 (Po-Pá 8:00 až 16:00)

Numi Organic Tea Maté Lemon – yerba maté se zeleným čajem a myrtou citronovou, bio, 18 sáčků

99 Kč vč. DPH

Výjimečná kombinace maté se zeleným čajem, která se vyznačuje bohatou sladkou chutí s výraznými osvěžujícími citrónovými podtóny.

Není skladem

Katalogové číslo: 956. Kategorie: , .

Tento mimořádný čaj je originální kombinací Yerba Maté z jižní Ameriky, australské citrónové myrty a zeleného čaje. Osvěžující citrónová, přesto zemitá, chuť napomáhá udržet jasnou a veselou mysl. Zelený čaj z této směsi pochází z Fair Trade zahrad v Jiangxi v Číně. Místní farmáři, spolupracovníci Numi, se díky své práci schází na místním úřadě a diskutují, jak vylepšovat život ve své komunitě.

Tip: Nenechte čaj příliš dlouho louhovat, pro maximální uvolnění chuti postačí několik minut, při delším louhování se uvolňují třísloviny, které negativně ovlivňují zažívání, a navíc čaj ztrácí svou typickou lahodnou chuť.

Složení: yerba maté*, citrónová myrta*, zelený čaj*, *bio

Příprava: Sáček zalijeme 0,2 l čerstvě převařené vody o teplotě 80°C a necháme louhovat 2 až 3 minuty. Čaj je natolik silný, že ho můžeme zalít až 0,7 l horké vody. V tomto případě necháme sáček louhovat 10 minut.

Země původu: USA

Obsah: 18 nálevových sáčků

Hmotnost: 41,4 g (18 x 2,3 g)

Bio NUMI ČAJE

Bio NUMI ČAJE oslavují rovnováhu mezi lidmi a Zemí, u šálku lahodného čaje. Vizí je tvorba čajů, které pomáhají lidem i životnímu prostředí. Díky promyšlené výrobě, balení, volbě ingrediencí a jejich původu – Numi minimalizuje nežádoucí dopad na planetu. Krabičky jsou vyráběny z 85% recyklovaného kartonu, potištěné sojovými barvami a bez zbytečné balící fólie. Smáčecí čajové sáčky jsou tvořeny ze 100% rozložitelného papíru.

Numi bio čaje jsou bez geneticky modifikovaných složek (GMO) a s certifikátem Fair Trade. Numi věnuje pozornost nejen výsledné chuti čajů, ale také bio složení (USDA Organics), podporuje férovou práci a zlepšuje pracovní podmínky (Verified Fair Labor). Společnost Numi vznikla díky sourozencům Ahmed a Reem Rahim. Oba spojuje láska k čaji, umění, lidem a přírodě. Název Numi vybrali podle vzácné sušené limetky, typické svou osvěžující citrusovou chutí. Numi, to je alchymie lahodných přírodních čajů a bylinek se stoprocentně pravým ovocem, květinami a kořením. Numi používá pouze opravdové přísady, nikoliv hořce chutnající čajový prach a drť. Numi, to je příroda, která mluví sama za sebe.

Výrobce

Numi Organic Tea

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Numi Organic Tea Maté Lemon – yerba maté se zeleným čajem a myrtou citronovou, bio, 18 sáčků”