Ájurvéda.cz Eshop +420 777 543 478 (Po-Pá 8:00 až 16:00)

Numi Organic Tea Maroccan Mint – marocká máta, bio, 18 sáčků

99 Kč vč. DPH

Bylinný čaj, který přináší osvěžující přirozeně nasládlou chuť marocké máty.

Není skladem

Katalogové číslo: 959. Kategorie: , .

Numi Marocká máta známá jako „máma máta“ kvete v severní Africe. Čaj chutná a voní jako čerstvě utržené lístky máty. Napomáhá trávení a osvěží vás a rozproudí v jakoukoliv denní dobu.

Speciální Numi „máma máta“ roste v suchých oblastech severní Afriky, kde Numi Fair Trade partneři investují do škol, kanalizace a napomáhá místní komunitě zlepšovat život.

Tip: Vynikající s medem nebo cukrem. Dejte si koktejl s marockou mátou s ledem.

Složení: máta marocká (bio a Fair Trade)

Užívání: Zalijte čaj teplou až horkou vodou a nechte louhovat 2 – 3 minuty.

Země původu: USA

Obsah: 18 nálevových 100% rozložitelných sáčků

Hmotnost: 39,6 g (18 x 2,2 g)

Bio NUMI ČAJE

Bio NUMI ČAJE oslavují rovnováhu mezi lidmi a Zemí, u šálku lahodného čaje. Vizí je tvorba čajů, které pomáhají lidem i životnímu prostředí. Díky promyšlené výrobě, balení, volbě ingrediencí a jejich původu – Numi minimalizuje nežádoucí dopad na planetu. Krabičky jsou vyráběny z 85% recyklovaného kartonu, potištěné sojovými barvami a bez zbytečné balící fólie. Smáčecí čajové sáčky jsou tvořeny ze 100% rozložitelného papíru. Numi bio čaje jsou bez geneticky modifikovaných složek (GMO) a s certifikátem Fair Trade. Numi věnuje pozornost nejen výsledné chuti čajů, ale také bio složení (USDA Organics), podporuje férovou práci a zlepšuje pracovní podmínky (Verified Fair Labor).

Společnost Numi vznikla díky sourozencům Ahmed a Reem Rahim. Oba spojuje láska k čaji, umění, lidem a přírodě. Název Numi vybrali podle vzácné sušené limetky, typické svou osvěžující citrusovou chutí. Numi, to je alchymie lahodných přírodních čajů a bylinek se stoprocentně pravým ovocem, květinami a kořením. Numi používá pouze opravdové přísady, nikoliv hořce chutnající čajový prach a drť. Numi, to je příroda, která mluví sama za sebe.

Výrobce

Numi Organic Tea

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Numi Organic Tea Maroccan Mint – marocká máta, bio, 18 sáčků”