Ájurvéda.cz Eshop +420 777 543 478 (Po-Pá 8:00 až 16:00)

Numi Organic Tea Jasmine Green – zelený čaj s jasmínem, bio, 18 sáčků

119 Kč vč. DPH

Zelený čaj s osvěžujícím a harmonizujícím jasmínem.

Není skladem

Katalogové číslo: 949. Kategorie: , .

Bio zelený čaj Numi má bohatou tradiční chuť zeleného čaje s jemnými květinovými podtóny.

Jasmínový čaj je ochucován pomocí jedné z nejstarších metod. Květy jasmínu, které kvetou v noci, se sbírají přes den. Ihned se pokládají na sušené čajové lístky. Květy se přes noc otevírají, uvolňují svou vůni, kterou čaj přirozeně vstřebává. Další den jsou květy a čaj odděleny. Čaj se po několik dnů nechává ležet a sušit. Tento způsob ochucování se opakuje přinejmenším třikrát, což závisí na kvalitě jasmínových květů. Celý proces může trvat až jeden měsíc.

Tento tradiční a přírodní způsob ochucování čaje je často nahrazován parfémy nebo umělými vůněmi. Výsledkem jsou pak vůně nepříjemné a ostré. Je opravdu důležité zvolit ty pravé jasmínové květy a výše uvedenou metodu ochucování čajů, tak jako se to dělá u Numi čajů.

Tento zelený čaj s jasmínovými květy pochází z první Fair Trade zahrady v Číně, kde se díky spolupráci zvýšily mzdy pracovníků o 30 – 40%. Z prémií se nedávno postavila školská kolej.

Tip: Nenechte čaj příliš dlouho louhovat, pro maximální uvolnění chuti postačí několik minut.

Složení: zelený čaj*, vůně jasmínových květů*, *bio a Fair Trade.

Užívání: Čaj vždy připravujte z čerstvě převařené vody, pro zelené čaje volte vodu horkou a ne vařící.

Země původu: USA

Obsah: 18 nálevových 100% rozložitelných sáčků

Hmotnost: 36 g (18 x 2 g)

 

Bio NUMI ČAJE

Bio NUMI ČAJE oslavují rovnováhu mezi lidmi a Zemí, u šálku lahodného čaje. Vizí je tvorba čajů, které pomáhají lidem i životnímu prostředí. Díky promyšlené výrobě, balení, volbě ingrediencí a jejich původu – Numi minimalizuje nežádoucí dopad na planetu. Krabičky jsou vyráběny z 85% recyklovaného kartonu, potištěné sojovými barvami a bez zbytečné balící fólie. Smáčecí čajové sáčky jsou tvořeny ze 100% rozložitelného papíru. Numi bio čaje jsou bez geneticky modifikovaných složek (GMO) a s certifikátem Fair Trade.

Numi věnuje pozornost nejen výsledné chuti čajů, ale také bio složení (USDA Organics), podporuje férovou práci a zlepšuje pracovní podmínky (Verified Fair Labor). Numi společnost vznikla díky sourozencům Ahmed a Reem Rahim. Oba spojuje láska k čaji, umění, lidem a přírodě. Název Numi vybrali podle vzácné sušené limetky, typické svou osvěžující citrusovou chutí. Numi, to je alchymie lahodných přírodních čajů a bylinek se stoprocentně pravým ovocem, květinami a kořením. Numi používá pouze opravdové přísady, nikoliv hořce chutnající čajový prach a drť. Numi, to je příroda, která mluví sama za sebe.

Výrobce

Numi Organic Tea

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Numi Organic Tea Jasmine Green – zelený čaj s jasmínem, bio, 18 sáčků”