Ájurvéda.cz Eshop +420 777 543 478 (Po-Pá 8:00 až 16:00)

Numi Organic Tea Gunpowder Green – zelený gunpowder, bio, 18 sáčků

99 Kč vč. DPH

Zelený čaj s plnou sytou chutí pro povzbuzení a příjemné osvěžení.

Katalogové číslo: 955. Kategorie: , .

Tento bio zelený čaj je unikátní díky jemným celým lístkům. Během několika hodin po utržení jsou celé lístky tohoto přírodního zeleného čaje jemně napařeny a poté srolovány do malých těsných perliček. Ty se po namočení rozvinou a uvolní jasnou a plnou chuť.

Numi Gunpowder zelený čaj se sbírá na prvních Fair Trade zahradách v Číně. Místním farmářům, spolupracovníkům Numi, se díky prodeji čaje a podpoře z Fair Trade zvýšily výdělky. Mohou tak podporovat své děti při studiu na středních školách a univerzitách.

Tip: Nenechte čaj příliš dlouho louhovat, pro maximální uvolnění chuti postačí několik minut.

Složení: zelený čaj*, *bio a Fair Trade.

Užívání: Zalijte čaj teplou až horkou vodou a nechte louhovat 2 – 3 minuty.

Země původu: USA

Obsah: 18 nálevových 100% rozložitelných sáčků

Hmotnost: 36 g (18 x 2 g)

 

Bio NUMI ČAJE

Bio NUMI ČAJE oslavují rovnováhu mezi lidmi a Zemí, u šálku lahodného čaje. Vizí je tvorba čajů, které pomáhají lidem i životnímu prostředí. Díky promyšlené výrobě, balení, volbě ingrediencí a jejich původu – Numi minimalizuje nežádoucí dopad na planetu. Krabičky jsou vyráběny z 85% recyklovaného kartonu, potištěné sojovými barvami a bez zbytečné balící fólie. Smáčecí čajové sáčky jsou tvořeny ze 100% rozložitelného papíru. Numi bio čaje jsou bez geneticky modifikovaných složek (GMO) a s certifikátem Fair Trade. Numi věnuje pozornost nejen výsledné chuti čajů, ale také bio složení (USDA Organics), podporuje férovou práci a zlepšuje pracovní podmínky (Verified Fair Labor).

Společnost Numi vznikla díky sourozencům Ahmed a Reem Rahim. Oba spojuje láska k čaji, umění, lidem a přírodě. Název Numi vybrali podle vzácné sušené limetky, typické svou osvěžující citrusovou chutí. Numi, to je alchymie lahodných přírodních čajů a bylinek se stoprocentně pravým ovocem, květinami a kořením. Numi používá pouze opravdové přísady, nikoliv hořce chutnající čajový prach a drť. Numi, to je příroda, která mluví sama za sebe.

Výrobce

Numi Organic Tea

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Numi Organic Tea Gunpowder Green – zelený gunpowder, bio, 18 sáčků”