Ájurvéda.cz Eshop +420 777 543 478 (Po-Pá 8:00 až 16:00)

Numi Organic Tea Golden Chai – černý zlatý Chai, bio, 18 sáčků

99 Kč vč. DPH

Excelentní čaj, ve kterém se snoubí typická chuť černého čaje s aromatickým kořením. Jedinečná chuť potěší vaše smysly.

Katalogové číslo: 952. Kategorie: , .

Numi Zlatý Chai je tradičním indickým pokladem. Tento čaj je kombinací bio černého Assamu s bio skořicí, kardamomem a zázvorem. Zlatý Chai je bohatý a kořeněný čaj. Je vynikající s mlékem.

Složení: černý čaj Assam*, skořice*, zázvor*, anýz*, zelený kardamom*, *bio.

Příprava: Čajový sáček zalijeme 0,2 l čerstvě převařené horké vody a necháme louhovat 2 až 3 minuty. Čaj je natolik silný, že ho můžeme zalít až 0,7 l horké vody. V tomto případě necháme sáček louhovat 10 minut.

Země původu: USA

Obsah: 18 nálevových sáčků

Hmotnost: 46,8 g (18 x 2,6 g)

 

Bio NUMI ČAJE

Bio NUMI ČAJE oslavují rovnováhu mezi lidmi a Zemí, u šálku lahodného čaje. Vizí je tvorba čajů, které pomáhají lidem i životnímu prostředí. Díky promyšlené výrobě, balení, volbě ingrediencí a jejich původu – Numi minimalizuje nežádoucí dopad na planetu. Krabičky jsou vyráběny z 85% recyklovaného kartonu, potištěné sojovými barvami a bez zbytečné balící fólie. Smáčecí čajové sáčky jsou tvořeny ze 100% rozložitelného papíru. Numi bio čaje jsou bez geneticky modifikovaných složek (GMO) a s certifikátem Fair Trade. Numi věnuje pozornost nejen výsledné chuti čajů, ale také bio složení (USDA Organics), podporuje férovou práci a zlepšuje pracovní podmínky (Verified Fair Labor).

Společnost Numi vznikla díky sourozencům Ahmed a Reem Rahim. Oba spojuje láska k čaji, umění, lidem a přírodě. Název Numi vybrali podle vzácné sušené limetky, typické svou osvěžující citrusovou chutí. Numi, to je alchymie lahodných přírodních čajů a bylinek se stoprocentně pravým ovocem, květinami a kořením. Numi používá pouze opravdové přísady, nikoliv hořce chutnající čajový prach a drť. Numi, to je příroda, která mluví sama za sebe.

Výrobce

Numi Organic Tea

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Numi Organic Tea Golden Chai – černý zlatý Chai, bio, 18 sáčků”