Ájurvéda.cz Eshop +420 777 543 478 (Po-Pá 8:00 až 16:00)

Numi Organic Tea Decaf Black Vanilla – černý čaj s vanilkou, bio, 16 sáčků

119 Kč vč. DPH

Harmonická kombinace plné chuti černého čaje zjemného pravou vanilkou.

Není skladem

Katalogové číslo: 947. Kategorie: , .

Tento černý čaj s pravými vanilkovými lusky je velice jemný a lahodný. Celé vanilkové lusky jsou rozdrceny pouze pár minut před jejich zamícháním do bezkofeinového bio černého čaje, tento způsob zaručuje jedinečné aroma. Kofein byl odstraňován pomocí oxidu uhličitého, což je přírodní proces, při kterém se zachovává chuť i větší množství blahodárných látek.

Složení: černý čaj bez kofeinu*, pravé vanilkové lusky*, *bio.

Užívání: Čajový sáček zalijeme 0,2 l čerstvě převařené horké vody a necháme louhovat 2 až 3 minuty. Čaj je natolik silný, že ho můžeme zalít až 0,7 l horké vody. V tomto případě necháme sáček louhovat po dobu 10 minut.

Země původu: USA

Obsah: 16 nálevových sáčků

Hmotnost: 32 g (16 x 2 g)

 

Bio NUMI ČAJE

Bio NUMI ČAJE oslavují rovnováhu mezi lidmi a Zemí, u šálku lahodného čaje. Vizí je tvorba čajů, které pomáhají lidem i životnímu prostředí. Díky promyšlené výrobě, balení, volbě ingrediencí a jejich původu – Numi minimalizuje nežádoucí dopad na planetu. Krabičky jsou vyráběny z 85% recyklovaného kartonu, potištěné sojovými barvami a bez zbytečné balící fólie. Smáčecí čajové sáčky jsou tvořeny ze 100% rozložitelného papíru. Numi bio čaje jsou bez geneticky modifikovaných složek (GMO) a s certifikátem Fair Trade.

Numi věnuje pozornost nejen výsledné chuti čajů, ale také bio složení (USDA Organics), podporuje férovou práci a zlepšuje pracovní podmínky (Verified Fair Labor). Numi společnost vznikla díky sourozencům Ahmed a Reem Rahim. Oba spojuje láska k čaji, umění, lidem a přírodě. Název Numi vybrali podle vzácné sušené limetky, typické svou osvěžující citrusovou chutí. Numi, to je alchymie lahodných přírodních čajů a bylinek se stoprocentně pravým ovocem, květinami a kořením. Numi používá pouze opravdové přísady, nikoliv hořce chutnající čajový prach a drť. Numi, to je příroda, která mluví sama za sebe.

Výrobce

Numi Organic Tea

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Numi Organic Tea Decaf Black Vanilla – černý čaj s vanilkou, bio, 16 sáčků”


Nenechte si ujít ájurvédské tipy pro vaše zdraví.
Ájurvéda.cz Newsletter

Přihlašte se k odběru newsletteru Ájurvéda.cz, ve kterém přinášíme nejzajímavější tipy pro vaše zdraví.

Jméno a příjmení
Váš e-mail
x