Ájurvéda.cz Eshop +420 777 543 478 (Po-Pá 8:00 až 16:00)

Imis Vydactin – detoxikace a snížení cholesterolu, 60 kapslí (exp. 11/2019)

200 Kč 140 Kč vč. DPH

Bylinný prostředek působící na detoxikaci.

Katalogové číslo: 228. Kategorie: , .

Vydactin může být vhodný zejména k čištění sklerotických plátů na stěnách tepen kvůli zvýšené hladině cholesterolu. Tento detoxikační přípravek je kombinací výtažků z česneku a dalších tří přírodních látek, z nichž všechny mají blahodárné účinky na metabolismus lipidů a zabraňuje jejich dalšímu ukládání. Neměl by se však brát nalačno a také by ho neměli užívat lidé trpící hyperaciditou a peptickými vředy.

Složení:

Piper nigrum, pepřovník černý
Hojně roste na indických ostrovech a ve východní Indii. Působí na zažívání, pomáhá při střevních potížích. Užívá se při nedostatečném zažívání, bolestech žaludku a břicha, zvracení a průjmu, obezitě, otravě závadnými potravinami. Podporuje chuť k jídlu, odstraňuje nadýmání, zlepšuje střevní peristaltiku.

Capsicum annuum, paprika roční
Pochází z Ameriky, kde byla tisíce let pěstována v tropech. Dnes se pěstuje po celém světě. Plody většiny zástupců rodu paprika obsahují kapsaicin, zodpovědný za pálivou chuť papriky. Kapsaicin stimuluje srdce, snižuje hladinu krevního cukru. Paprika podporuje chuť k jídlu a má dobrý vliv na celkovou fyzickou i duševní svěžest.

Allium sativum, česnek kuchyňský
Česnek je přírodní detoxikační látka čistící krev. Mírně snižuje krevní tlak a potlačuje plísňové infekce. Česnek může snižovat hladinu cholesterolu, má protiinfekční účinky, redukuje krevní srážlivost, přispívá ke zvýšení imunity. Česnek má pravděpodobně i protirakovinné účinky.

Zingiber officinale, zázvor obecný
Roste ve východní Indii. Utišuje nevolnost a závratě, může mírnit bolesti a záněty při artritidě. Zázvor také zklidňuje bolesti svalů, zmírňuje příznaky nachlazení a chřipky, zmenšuje plynatost. Zázvor snižuje hladinu cholesterolu v krvi a v játrech, zvyšuje produkci žluče.

Balení: 60 kapslí

Dávkování: 1-2 kapsle 2x denně, 15 – 20 minut po jídle

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Přípravek se nedoporučuje lidem, kteří trpí překyselením žaludku a peptickými vředy.

 

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Imis Vydactin – detoxikace a snížení cholesterolu, 60 kapslí (exp. 11/2019)”