Ájurvéda.cz Eshop +420 777 543 478 (Po-Pá 8:00 až 16:00)

Imis Smriti – pro zlepšení paměti, 60 kapslí

249 Kč vč. DPH

Ájurvédský bylinný přípravek pro zlepšení schopnosti soustředění a zlepšení paměti.

Katalogové číslo: 220. Kategorie: , .

Kombinací léčivých rostlin známých již ve starověku byl vyvinut jedinečný přípravek Smirti. Svou činností může zlepšit schopnost soustředění a rozšířit rozsah paměti. Taktéž může zvýšit také práh napětí a snížit stavy úzkosti. Dále může zmírnit výpadky pozornosti a poruchy chování, příznivě působit na úzkostné stavy, odbourávat stres a psychickou únavu. Nemá vedlejší účinky a jedná se o bezpečný přípravek i při dlouhodobém užívání.

Složení:

Bacopa monnierii (bakopa Monierova)
Z této rostliny se vyrábí známý výtažek zvaný Brahmi. Má svíravou a nahořklou chuť, je chladivý a bystří intelekt. V původní medicíně se používal proti astmatu, ochraptění, nepříčetnosti, epilepsie a jako posilující nervové tonikum, kardiotonikum a diuretikum.

Acorus calamus (puškvorec obecný)
Jedná se o polovodní trvalku pěstovanou v bažinatých oblastech Indie. Její kořen a oddenek působí jako stimulanty, používají se při aroma terapii, při žaludečních potížích a proti nadýmání a také jako nervová sedativa. Je to účinný přípravek při dyspepsii, nechutenství a v neposlední řade při hysterii a neuralgii.

Centella asiatica (pupečník asijský)
Využívá se celá rostlina, která roste jako plevel na většině území Indie. Jedná se o omlazující přípravek užívaný při demenci a ke zlepšování paměti.

Asparagus racemosus (chřest hroznovitý)
Její kořen je velmi lepivý, výživný a používá se jako tonikum.

 

Balení: 60 kapslí

Dávkování: 1-2 kapslí 2 x za den, základní kůra 2 – 3 měsíce.

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Imis Smriti – pro zlepšení paměti, 60 kapslí”