Ájurvéda.cz Eshop +420 777 543 478 (Po-Pá 8:00 až 16:00)

Imis Rejunova – ájurvédský přípravek pro muže, 120 tablet

300 Kč vč. DPH

Unikátní ájurvédský omlazující přípravek pro muže. Harmonizuje hormonální rovnováhu a zvyšuje potenci.

Katalogové číslo: 224. Kategorie: , .

Rejunova je nehormonálním prostředkem, který svými účinky působí na vyšší i nižší sexuální centra. Díky jeho užívání může dojít ke zvýšení libida a zlepšení erekce a celkového sexuálního uspokojení. Antistresové adaptogenní vlastnosti mohou zmírnit úzkosti spojené s impotencí. Rejunova může napomoct ke zlepšení cirkulaci krve v karvenózním svalstvu a udržet tak erekci po celou dobu koitu. Neobsahuje toxické látky a může se užívat bez obav po dlouhou dobu.

Složení:

Myristica fragrans (muškátovník vonný)
Rostlina se přirozeně vyskytuje na Molukách. Má afrodiziakální účinky a používá se ke zklidnění nervů. Také se používá proti zánětům močového měchýře a močových cest.

Withania somnifera (vitánie snodárná)
Farmakologická činnost kořenů je spojená s přítomností různých alkaloidů a withanaloidů. Používá se pri terapii různých zánětů a jako adaptogenní látka.

Vetiveria zizanioides (vetiverie ovsuchovitá)
Tato rostlina je v Indii známá již od starověku. Odvar z jejích listů se používá jako diaforetikum. Tento chladivý a antibakteriální nápoj je také považován za stimulans.

 

Balení: 120 tablet

Dávkování: 1-2 tablety 2x za den, základní kůra 2 – 3 měsíce.

Není určeno pro děti, nevhodné pro těhotné ženy. Nedoporučuje pacientům s vysokým krevním tlakem, pokročilou arteriosklerózou, chronickým onemocněním ledvin a srdečními potížemi.

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Imis Rejunova – ájurvédský přípravek pro muže, 120 tablet”