Ájurvéda.cz Eshop +420 777 543 478 (Po-Pá 8:00 až 16:00)

Green Trend Spirulina – bio, 640 tablet, 160 g

339 Kč vč. DPH

Sladkovodní řasa, významný zdroj výživných látek, vhodná pro osoby s vysokou fyzickou i psychickou zátěží, sportovce a rekonvalescenty. Zdroj beta karotenu, chlorofylu, vitaminu B12, karotenoidů, enzymů, vitaminů a minerálních látek.

Spirulina – modrozelená sinice obsahující všechny základní vitamíny, minerály a živiny. Kontroluje tělesnou hmotnost a hlídá normální hladinu cukru v krvi . Je to ideální pomocník při hubnutí. Spirulina je přírodní antioxidant a jako takový podporuje imunitní systém a zvyšuje přirozenou obranyschopnost.

Z hlediska výživy je spirulina nejbohatší mikroorganizmus na zemi. Cenili si jí už staří Mayové a Aztékové. Společně s obilovinami tvořila hlavní součást jejich jídelníčku. U afrických kmenů Kanembu z okolí Čadského jezera je spirulina oblíbenou součástí stravy dodnes. Také v moderním světě díky pozoruhodné škále vitaminů, minerálních látek a živin zaujímá přední místo mezi potravinovými doplňky. Proto je vhodné ji zařadit do každodenního jídelníčku.

Bio Spirulina je 100 % sladkovodní modrozelená řasa Arthrospira platensis obsahující vzácné fytonutrienty (rostlinné výživné látky), které se nenacházejí v žádných jiných zelených potravinách, jako např. fykocyanin a sulfolipidy. Spirulina je také výjimečným zdrojem beta karotenu, chlorofylu, vitaminu B12, karotenoidů, enzymů, vitaminů a minerálních látek.

Obsah: 640 tablet, 160 g

Výrobce

Green Trend

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Green Trend Spirulina – bio, 640 tablet, 160 g”