Ájurvéda.cz Eshop +420 777 543 478 (Po-Pá 8:00 až 16:00)

Bio RAW kokosový olej Baraka, ve skle, 1000 ml

488 Kč vč. DPH

Bio kokosový olej ve skle pro vnitřní i vnější užití.

Katalogové číslo: 2667. Kategorie: .

Bio kokosový olej, za studena nabodávaný
K vnitřnímu i vnějšímu užití.
Kokosový olej obsahuje kyseliny se středně dlouhým řetězcem (MCT), které pomáhají zvýšit pocit sytosti po jídle a pomáhají zvýšit výdej energie zvýšením rychlosti metabolismu. Bez konzervantů, umělých barviv a parfemace, bez geneticky modifikovaných složek – GMO FREE, živá strava – RAW FOOD, VEGAN.

OBVYKLÁ VÝROBA kokosového oleje
Ořechy se ručně sbírají, syrová dužina (copra) se jemně naseká, suší na slunci a potom se z ní lisuje olej, který se dále tepelně dočisťuje („odhmyzuje“), čímž se snižuje energetická hodnota oleje i obsah prospěšných látek. Díky výrobě z „copry“ má tento olej výraznou kokosovou vůni. Pro neasijskou kuchyni se vůně odstraňuje opět tepelně, u oleje se opět snižuje kvalita.

VÝROBA DAY Spa Bio KOKOSOVÉHO OLEJE, 1000 ml
Zpracování je za studena nabodáváním kokosových ořechů, kterým se předchází nasedávání hmyzu (certifikováno NON GMO – bez geneticky modifikovaných složek). Tento olej se dále neupravuje (ani pro neasijskou kuchyni), tudíž má zachovaný maximální obsah zdraví prospěšných složek a energie. Protože není vyroben z „copry“, nemá výraznou kokosovou vůni.

Pro zájemce o více informací o kokosovém oleji rádi zašleme na vyžádání připravený vzdělávací dokument.

Použití:
Při vnitřním užití je vhodný ke smažení nebo jako přísada do dressingů.
Při vnějším použití vhodný na pokožku obličeje pro její hydrataci a zdravý vzhled nebo jako výživový olej na vlasy nebo jako kondicionér. Jako kosmetický prostředek vhodný pro hydrataci suché a citlivé pokožky.

Složení: 100% kokosový olej
Objem: 1000 ml
Země původu: Srí Lanka

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Bio RAW kokosový olej Baraka, ve skle, 1000 ml”