Ájurvéda.cz Eshop +420 777 543 478 (Po-Pá 8:00 až 16:00)

Baraka Kokosový olej bio, 360 ml

229 Kč vč. DPH

Za studena lisovaný bio kokosový olej ve skle pro vnitřní i vnější užití.

Katalogové číslo: 1356. Kategorie: , , .

Kokosový olej obsahuje kyseliny se středně dlouhým řetězcem (MCT), které pomáhají zvýšit pocit sytosti po jídle a pomáhají zvýšit výdej energie zvýšením rychlosti metabolismu. Bez konzervantů, umělých barviv a parfemace, bez geneticky modifikovaných složek – GMO FREE, živá strava – RAW FOOD, VEGAN.

 

Obvyklá výroba kokosového oleje

Ořechy se ručně sbírají, syrová dužina (copra) se jemně naseká, suší na slunci a potom se z ní lisuje olej, který se dále tepelně dočisťuje („odhmyzuje“), čímž se snižuje energetická hodnota oleje i obsah prospěšných látek. Díky výrobě z „copry“ má tento olej výraznou kokosovou vůni. Pro neasijskou kuchyni se vůně odstraňuje opět tepelně, u oleje se opet snižuje kvalita.

 

Výroba kokosového oleje Baraka

Zpracování je nabodáváním kokosových ořechů, kterým se předchází nasedávání hmyzu (certifikováno NON GMO – bez geneticky modifikovaných složek). Tento olej se dále neupravuje (ani pro neasijsou kuchyni), tudíž má zachovaný maximální obsah zdraví prospěšných složek a energie. Protože není vyroben z „copry“, nemá výraznou kokosovou vůni.

Použití: Při vnitřním užití je vhodný ke smažení nebo jako přísada do dressingů. Při vnějším použití vhodný na pokožku obličeje pro její hydrataci a zdravý vzhled nebo jako výživový olej na vlasy nebo jako kondicionér. Jako kosmetický prostředek vhodný pro hydrataci suché a citlivé pokožky.

Složení: 100% kokosový olej

Objem: 360 ml

Země původu: Srí Lanka

Výrobce

Baraka

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Baraka Kokosový olej bio, 360 ml”


Nenechte si ujít ájurvédské tipy pro vaše zdraví.
Ájurvéda.cz Newsletter

Přihlašte se k odběru newsletteru Ájurvéda.cz, ve kterém přinášíme nejzajímavější tipy pro vaše zdraví.

Jméno a příjmení
Váš e-mail
x